Пластика століття - це усунення припухлостей (жирових гриж) і надлишкової шкіри у вигляді шкірних складок в області верхніх і / або нижніх повік. В результаті погляд виходить відкритим і виразним, а особа «відпочив» і молодим. Вікові зміни повік зустрічаються у деяких людей навіть в 20 років. Старіння шкіри століття відбувається раніше за інших зон особи. Блефаропластика проводиться як під місцевою так і під загальною анестезією (знеболенням). Вибір анестезії залежить від типу операції і стану пацієнта. Пластика верхньої і нижньої повіки спрямована на видалення надлишку тканин, в т.ч. шкіри, м'язів і підшкірної жирової клітковини (грижовоговипинань). При пластиці нижньої повіки розріз, як правило, роблять на внутрішній його поверхні, через коньюктиву очі.
Пластика вуха - операція з усунення вроджених (придбаних) деформацій зовнішнього вуха, корекцію асиметрії, реконструкції вушної раковини. Отопластика проводиться амбулаторно, під місцевою анестезією, не вимагає перебування в стаціонарі.

Показання:
Відстовбурчені вушні раковини
Асиметрія вушних раковин
посттравматичні деформації
Деформація противозавитка і завитка
Розтягнуті і прорвані мочки
Тунелі мочок вушних раковин
Окремим рядком потрібно виділити корекцію мочок після носіння великих «тунельних» сережок, в результаті чого виникають великі дефекти і мочка спотворюється. На сьогоднішній день існує безліч методик отопластика і на консультації хірург зможе підібрати той метод, який буде оптимальним для корекції даної анатомічної ситуації.
«Ясенна посмішка» (Gummy smile) - це варіант анатомічної норми, коли при широкій посмішці в значній мірі оголюються ясна, що не завжди естетично.

Показання до операції:
Широка десневая смуга (оскал) при посмішці
Відкрита ротова щілину в спокої (з повним або частковим оголенням передніх різців) Естетичні показання (бажання пацієнта)
Деякі анатомічні особливості (ортодонтичні аномалії) будови лицьового скелета і особливості прикусу
Операція проводиться під місцевою інфільтраційної і провідникової анестезією.
Використовується саморозсмотуваний шовний матеріал. Період реабілітації становить 1-2 дня. У ряді випадків може бути доповнена ін'єкцією препарату ботулотоксину для тимчасового розслаблення м'яких тканин. Не вимагає знаходження в стаціонарі. У деяких випадках можна досягти хороших результатів тільки фармакологічним способом, проте такий підхід не дає довгострокових результатів.
Операція спрямована на зменшення щік і полягає у видаленні надлишкових жирових скупчень в тканинах щоки.

Показання:
округла форма обличчя з жировими відкладеннями
поглиблення носогубних складок
надлишки жирових відкладень в області щік
збільшені тільця Біша
Техніка операції - на внутрішній поверхні щоки слизова надрізається і січуть надлишки жирової тканини. Час операції - 30 хв. Знеболювання - місцева або загальна анестезія.