Сучасні технології дозволяють звести до мінімуму травматичність операцій, терміни перебування в лікувальному закладі (від 2-х до 12-ти годин) і період післяопераційного відновлення.

Ми пропонуємо нашим пацієнтам лікувальні, діагностичні, так і естетичні гінекологічні операції.

Біопсія шийки матки
Взяття невеликої ділянки патологічно зміненого епітелію шийки матки для гістологічного дослідження; проводиться під місцевим знеболенням.

Біопсія ендометрія
Взяття невеликої ділянки слизової порожнини матки з однієї або декількох зон для гістологічного дослідження; проводиться під місцевим знеболенням.

Ехосальпінгоскопія
Це діагностична маніпуляція для визначення прохідності маткових труб і стану порожнини матки. За допомогою тонкого м'якого катетера в порожнину матки вводиться розчин і під контролем ультразвукового апарату оцінюється стан порожнини матки і маткових труб. Для максимального комфорту пацієнтки дослідження проводиться під внутрішньовенним наркозом. Тривалість ехосальпінгоскопіі - 15- 20 хвилин.

Гістероскопія, біопсія ендометрія
Гістероскопія - сучасний малотравматичний візуальний метод діагностики та лікування. При цьому через шийку матки в порожнину матки вводиться тонка трубка (гістероскоп) з оптичною системою і спеціальним провідником для інструментів. Таким чином отримуємо збільшене зображення каналу шийки матки і її порожнини, і виробляємо прицільну пробу ендометрія для гістологічного дослідження.
Гістерорезектоскопія
Гістероскопія - сучасний малотравматичний візуальний метод діагностики та лікування. При цьому через шийку матки в порожнину матки вводиться тонка трубка (гістероскоп) з оптичною системою і спеціальним провідником для інструментів. Таким чином отримуємо збільшене зображення каналу шийки матки і її порожнини, що дозволяє виявити і усунути внутрішньоматкову патологію, видалити стороннє тіло, видалити поліпи, вузли міоми, зрощення, перегородки, при необхідності, доповнити взяттям соскобов слизової цервікального каналу і порожнини матки длягістологічного дослідження.

Конізація шийки матки
це хірургічна процедура, при якій січуть патологічно змінена зовнішня (вагінальна) частину шийки матки і частково каналу шийки у вигляді конуса. Отриманий матеріал відправляється для гістологічного дослідження. Це дозволяє уточнити ступінь і глибину патологічних змін і в повній мірі усунути вогнища ураження.

Кріоапплікація шийки матки
Це самий не травматичний спосіб активного лікування захворювань шийки матки. При цьому проводиться поверхневе заморожування шийки матки, яке призводить до подальшого відторгнення хворих тканин, і самостійного заміщенню на здорові. Процедура майже безболісна, не вимагає додаткового наркозу, і головне не залишає рубців на шийці матки, т. Е. Може бути використана для не народжували.

Показання до гістероскопії
- Порушення менструального циклу (кровотечі, мізерні менструації, відсутність менструацій) у жінок репродуктивного віку
- Кров'янисті виділення в постменопаузі
- Поразка тканини ендометрія (патологія ендометрія - поліпи, внутрішній ендометріоз)
- Безпліддя
- Повторне невиношування вагітності
- Підготовка до програми ЕКЗ
- Контроль динаміки лікування при гормональних захворюваннях
- Ускладнений перебіг післяпологового періоду
- Підозра на наявність аномалії розвитку матки, синехії (спайки) і перегородки в порожнині матки
- Субмукозная міома матки (діагностична гістероскопія)
- Підозра на наявність пухлин в матці
- З'ясування положення внутрішньоматкової спіралі, видалення ВМС або чужорідних тіл

Протипоказання

• загальні інфекційні та запальні захворювання (грип, ангіна, гострий тромбофлебіт, пієлонефрит і т.д.)
• гострі запальні захворювання статевих органів
• дібіоз піхви, 4 ступінь чистоти вагінальних мазків
• важкі захворювання серцево-судинної системи, печінки, нирок у стадії декомпенсаіі
• вагітність
• поширений рак шийки матки
• профузне маткова кровотеча


Планову гистероскопию бажано проводити пролиферативную фазу (7 – 13 день менструального циклу). З метою оцінки стану ендометрію – за 3-5 днів до менструації.