Для багатьох люблячих пар мрія мати власну дитину майже недосяжна через неможливість отримати якісну яйцеклітину. Наша Програма донації яйцеклітин допоможе збільшити Вашу сім’ю.

Кількість яйцеклітин і їх якість залежить від віку жінки – з часом функція яєчників слабшає. Донорські ооцити дають надію жінкам які вже не можуть завагітніти з власними яйцеклітинами.

Цикли ЕКО з використанням донорських яйцеклітин – це самі високо результативні з усіх існуючих технологій допоміжного запліднення. Вони успішні і в частоті вагітностей, і в побудові успішної сім’ї. Така ефективність у порівнянні з широко використовуваними технологіями IVF – ICSI обумовлена ​​тим, що ми використовуємо в Програмі донації здорові яйцеклітини, надані молодими жінками – донорами яйцеклітин, які пройшли сувору систему відбору і вже мають здорових дітей.

Відсутність можливості отримати власні яйцеклітини Незадовільний зростання ембріонів в попередніх циклах ЕКЗ Вік жінки старше 40 років Кілька попередніх циклів ЕКЗ з негативним результатом
Перше, що потрібно зробити щоб стати пацієнтом нашої Програми донації це записатися на прийом до нас в клініку. Тут доктор - репродуктолог допоможе Вам правильно оформити Ваше бажання і підібрати оптимальні характеристики донора яйцеклітин.
Це важливий крок у процесі лікування за допомогою донорських ооцитів. Ми з великою повагою і увагою ставимося до вибору майбутнього донора і розуміємо що це унікальне особистісне рішення наших пацієнтів. Наша команда буде супроводжувати Вас на кожному кроці Вашого шляху! Донори бувають неанонімне анонімними. До першої групи належать сестри, племінниці, інші родички, а також подруги, знайомі пацієнтки. Зазвичай не анонімний доктор обстежується також як пацієнти. Абсолютна більшість донорів є анонімними. З багатьох причин морального і етичного характеру такі донори більш кращі. Наша клініка має широку базу донорів ооцитів. Вони обстежуються більш розгорнуто і об'ємно. Фахівці клініки парам підібрати найбільш підходящого донора. Фахівці медичного центру допоможуть підібрати вашій парі найбільш підходящого донора. Ми раді зробити все можливе для досягнення Вашої мрії!